9114 MARINACE GOLD
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 9114 |
| Color | BLACK AND BROWN |
| Bundle | 1 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 6 |
| Length | 325cm / 128inch |
| Height | 196cm / 77inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2214kg |
| Block | 9114 |
| Color | BLACK AND BROWN |
| Bundle | 2 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 7 |
| Length | 325cm / 128inch |
| Height | 196cm / 77inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 3318kg |